top

Fan Club Andreea Balan Medias
Du-te la pagina 1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Andreea Balan -> Fan cluburi
Autor Mesaj
Andreea_Pipera
Cunoscator
Cunoscator
Andreea_Pipera

Data inscrierii: 12/Ian/2010
Mesaje: 312
Localitate: Ilfov

MesajTrimis: 14/01/2010 02:26    Titlul subiectului: Fan Club Andreea Balan Medias Raspunde cu citat (quote)

fan_club_andreea_balan_medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Edi
Administrator
Administrator
Edi

Data inscrierii: 13/Noi/2008
Mesaje: 157

MesajTrimis: 14/01/2010 10:23    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai nu lasa numai un id. scrie detalii despre fan -club. numarul membrilor, alte date etc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 18/01/2010 23:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)



Fan Clubul Medias a fost infiintat in 16.05.2008 cu acordul Andreei Balan si de atunci suntem alaturi de ea si o sustinem in tot ceea ce face.Fan Clubul are in acest moment 132 de fani activi din Medias si din celelalte orase ale tarii,chiar si din strainatate.Pana in prezent am organizat doua concursuri cu acordul Andreei la care a-ti participat.Daca vreti sa va inscrieti in acest fan-club o puteti face la id-ul fan_club_andreea_balan_medias.Va pup dulce si va astept in numar cat mai mare :* Dorina-Medias[url=http://www.99poze.ro/p/a824a769612c0e57aec4ae10fe2fda22.jpg]Fan Club Andreea Balan Medias[/url]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 18/01/2010 23:18    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

imi cer scuze ca am postat detaliile despre fan-club cu intarziere dar am avut ceva nereguli la logare si am fost nevoita sa imi fac un cont nou...multumesc ptr intelegere Smile[url=http://www.99poze.ro/p/df2d97b638312f0d98ba5ebb08e17886.jpg]Fan Club Andreea Balan Medias[/url]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Edi
Administrator
Administrator
Edi

Data inscrierii: 13/Noi/2008
Mesaje: 157

MesajTrimis: 18/01/2010 23:32    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu e nicio problema. e important ca ai postat. multumim.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 18/01/2010 23:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms ptr intelegere Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 16/03/2010 01:43    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-am tot gandit daca sa pun poza asta aici,dar merta vazuta de toata lumea si am decis sa o postez pana la urma.Este scrisoarea castigatoare a primului concurs organizat de Fan-Clubul Medias.Scrisoarea este facuta de Alina din Curtici care a demonstrat ca este cea mai mare fana Andreea Balan.Sunt sigura ca o sa va placa la nebunie scrisoarea de-aia am si decis sa o postez aici si nu in ultimul rand sa o felicit dn nou pe Alina!
[url=http://www.99poze.ro/p/6c87f61c9574577a55cb06691b30c17f.jpg]Fan Club Andreea Balan Medias[/url]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alina_fan_ab
Fan AB
Fan AB
Alina_fan_ab

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 700
Localitate: Curtici, Jud.Arad

MesajTrimis: 16/03/2010 01:53    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tin sa mentionez ca portretul e facut cand eram in liceu.Acum 6 ani. Mi-a placut cum mi-a iesit si m-am gandit sa particip cu el la concurs. Mai am si altele facute si -am trimis chiar si Andreei de ziua ei, acum ceva timp si mi-a multumit pt. el!!! :-)
Mersi mult pt. felicitari Dorina!!!! :love:
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 16/03/2010 02:05    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alina_fan_ab a scris:
Tin sa mentionez ca portretul e facut cand eram in liceu.Acum 6 ani. Mi-a placut cum mi-a iesit si m-am gandit sa particip cu el la concurs. Mai am si altele facute si -am trimis chiar si Andreei de ziua ei, acum ceva timp si mi-a multumit pt. el!!! :-)
Mersi mult pt. felicitari Dorina!!!! :love:

Felicitarile le meriti din plin Alina,ptr ca portretul e super,sa nu mai spun de versurile din scrisoare...bravo,se vede ca esti o extrem mare fana Andreea Balan!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gA.B.y
SuperFan AB
SuperFan AB


Data inscrierii: 06/Iun/2009
Mesaje: 1278

MesajTrimis: 16/03/2010 09:40    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asa e
Dorina a scris:
se vede ca esti o foarte mare fana Andreea Balan!

:clover:
_________________
CLICK HERE :music: [url]http://youtu.be/BgQRpTaKPbY[/url]
:love: Share to earn more fans [url]http://www.facebook.com/AndreeaBalan[/url]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dannySM
De-al casei
De-al casei
dannySM

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 2285
Localitate: Satu Mare

MesajTrimis: 16/03/2010 17:11    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari Alina atat pentru desen cat si pentru premiu!
:kissing2: :kissing2:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W1RhM0NEywA
[URL=http://img243.imageshack.us/i/88778020.jpg/]Fan Club Andreea Balan Medias[/URL]

fanclub_andreeab_sm@yahoo.com
http://fanclub-andreeab-sm.hi5.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alina_fan_ab
Fan AB
Fan AB
Alina_fan_ab

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 700
Localitate: Curtici, Jud.Arad

MesajTrimis: 16/03/2010 19:16    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi mult lumeeeee!!!! :-D :rofl:
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dannySM
De-al casei
De-al casei
dannySM

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 2285
Localitate: Satu Mare

MesajTrimis: 16/05/2010 13:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La Multi Ani!!!
Fan Club Medias!

:cake: :hbd: :cake:

La mai multi multi ani!!!!!!!!!!!!!! :-D
[url=http://www.99poze.ro/p/df2d97b638312f0d98ba5ebb08e17886.jpg]Fan Club Andreea Balan Medias[/url]

:band:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W1RhM0NEywA
[URL=http://img243.imageshack.us/i/88778020.jpg/]Fan Club Andreea Balan Medias[/URL]

fanclub_andreeab_sm@yahoo.com
http://fanclub-andreeab-sm.hi5.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan
SuperFan AB
SuperFan AB
Bogdan

Data inscrierii: 15/Noi/2008
Mesaje: 1294
Localitate: Buzau

MesajTrimis: 16/05/2010 14:54    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La multi ani!!!!!!! :hbd: :hbd: :cake:
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alina_fan_ab
Fan AB
Fan AB
Alina_fan_ab

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 700
Localitate: Curtici, Jud.Arad

MesajTrimis: 16/05/2010 15:48    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Era sa uit, "LA MULTI ANI" si din porțiunea mea!!!!! :cake: :cake: :cake:
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 16/05/2010 16:31    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dragii mei,astazi Fan Clubul Andreea Balan Medias implineste 2 ani de activitate si cu aceasta ocazie vreau sa multumesc fanilor care sunt inscrisi in acest fan-club care m-au sustinut si care ma sustin in continuare.Vreau sa multumsc si celorlalte fan-cluburi ptr sprijinul si increderea acordata si ptr sustinere normal.Sa fim uniti si muuult timp de acum incolo sa o sustinem impreuna pe Andreea! Si bineinteles vreau sa ii multumesc Andreei ptr sprijinul acordat in realizarea concursurilor si nu numai.Promitem sa te sustinem muulti ani si de acum inainte!
LA MUUULTI ANI FAN CLUB MEDIAS-2 ANI!


va multumesc ptr urari si ptr sustinere :*
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mary_ab
Nou pe-aici
Nou pe-aici
mary_ab

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 93

MesajTrimis: 16/05/2010 17:25    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La mai multi ani iti ureaza si Fan Clubul Central,sa cresteti mari si sa ramaneti la fel de fani AB forever. :hbd: :hbd: :hbd:

Cand sarbatorim? :band: :band: :band: :lol:
Unde va avea loc petrecerea? :-D
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 16/05/2010 20:34    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms Mary :*
ce super ar fi sa fie o petrecere cu toti fanii Andreei Balan,oaw ar fi mijto
poooop :*
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
<Silvi>
Fan AB
Fan AB
<Silvi>

Data inscrierii: 24/Noi/2008
Mesaje: 865
Localitate: NeverLand:X

MesajTrimis: 16/05/2010 22:08    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

LA MULTI ANIIII!!!!!!!!!!!! :mbounce: :hbd: :hbd: :band: :cake: :cake: :beer: :clap2:
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
floryab
SuperFan AB
SuperFan AB
floryab

Data inscrierii: 11/Ian/2010
Mesaje: 1081
Localitate: eforei nord

MesajTrimis: 16/05/2010 22:18    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

:hbd: :hbd: LA MULTI ANI ,FAN CLUB MEDIAS :mbounce: :mbounce: :band: :band:
_________________
te iubesc mult andreea balan

[URL=http://img696.imageshack.us/i/andreeabalan2.jpg/]Fan Club Andreea Balan Medias[/URL]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 17/05/2010 00:02    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

va multumesc,si sa o tinem tot asa ca si pana akm
va pooop pe toti
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihaela
Nou pe-aici
Nou pe-aici


Data inscrierii: 16/Ian/2010
Mesaje: 22
Localitate: jibou

MesajTrimis: 17/05/2010 18:47    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

LA MULTI ANI !!! FAN CLUB MEDIAS :hbd: :hbd: :hbd:
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 17/05/2010 21:37    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms Mihaela,pooop :*
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
<Silvi>
Fan AB
Fan AB
<Silvi>

Data inscrierii: 24/Noi/2008
Mesaje: 865
Localitate: NeverLand:X

MesajTrimis: 17/05/2010 22:56    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ar fi elegant sa organizati si un concurs odata cu implinirea celor 2 ani de fan-club :-D
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 18/05/2010 21:15    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

<Silvi> a scris:
Ar fi frumos sa organizati si un concurs odata cu implinirea celor 2 ani de fan-club :-D

da ar fi frumos,akma sa vedem.... :-)
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Foc



Data inscrierii: 26/Mai/2010
Mesaje: 6
Localitate: Cluj-Napoca

MesajTrimis: 26/05/2010 02:50    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu mai stiti in ce fanclub m`am inscris?:(((
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 26/05/2010 14:12    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foc a scris:
nu mai stiti in ce fanclub m`am inscris?:(((

daca imi spui numele perfect pot verifica daca esti inscrisa in Fan-Club Medias.Daca nu vrei sa iti vada toti numele complet imi poti trimite un mesaj privat cu numele tau :*
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 03/06/2010 15:14    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dragii mei,dupa cum stiti in 16 Mai Fan-Clubul AB Medias a implinit 2 anisori de activitate si cu aceasta ocazie vreau sa va anunt ca am organizat si un concurs care incepe de azi si tine pana in 13 Iunie.Cei care vreti sa participati imi puteti cere fisa de concurs pe id-ul: fan_club_andreea_balan_medias. Concursul a fost organizat cu acordul Andreei Balan :-) . Va vor multa bafta la toti si sper sa participati in numar cat mai mare la acest concurs!....Dorina(presed.Fan-Club AB Medias)
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
<Silvi>
Fan AB
Fan AB
<Silvi>

Data inscrierii: 24/Noi/2008
Mesaje: 865
Localitate: NeverLand:X

MesajTrimis: 03/06/2010 16:20    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Super!!!Vorbim pe mess! :w00t:
_________________
Fan Club Andreea Balan Medias
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dorina
Fan AB
Fan AB
Dorina

Data inscrierii: 18/Ian/2010
Mesaje: 530
Localitate: Medias

MesajTrimis: 13/06/2010 11:57    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Astazi e ultima zi de concurs,cei care mai aveti de trimis fisele va rog sa mi le trimite-ti pe adresa de mail fan_club_andreea-balan_medias@yahoo.com. Cei care trimit fisele incepand de maine in colo nu se mai iau in considerare. Astept fisele voastre!
_________________
fan_club_andreea_balan_medias@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    Subiectul anterior : Subiectul urmator  
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Andreea Balan -> Fan cluburi Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina 1, 2
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro